Zarejestruj nowe konto lub zaloguj się do panelu administracyjnego
Czy konta hostingowe sa darmowe ?
Tak, nie pobieramy żadnych opłat, ani teraz ani w przyszłości.
Ile miejsca jest przeznaczone na stronę www / bazy danych ?
Ilość miejsca przeznaczonego na stronę internetowa, bazy danych oraz skrzynkę e-mail wynosi w sumie 500 MB.
Czy oferowana ilość miejsca na serwerze mi wystarczy ?
Większość dostępnych stron internetowych zazwyczaj nie przekracza 100-200 MB, np. średniej wielkości strony prywatne lub strony firmowe, wiec to co oferujemy powinno ci wystarczyć. 
Czy można zwiększyć ilość miejsca na serwerze ?
Tak, jest to możliwe. W tym celu proszę do nas napisać.
Czy można dodać własną domenę do konta ?
Tak. Jeżeli posiadasz już własną domenę możesz podpiąć ją do swojego konta (maksymalnie do 5 domen) . Jeżeli aktualnie nie posiadasz własnej domeny, możesz „podpiąć” domenę do swojego konta w późniejszym czasie. Aby to zrobić musisz zmienić serwery dns dla domeny lub przekierować domenę na adres IP serwera na którym znajduje się twoje konto.
Zakładanie nowego konta
Aby założyć nowe konto użytkownika należy się zarejestrować. Nowe konta aktywowane są standardowo w ciągu kilku dni. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i ograniczone zasoby aktywacja może potrwać dłużej.
Czy nieużywane konta są usuwane ?
Co kwartał wysyłamy e-mail, w którym musisz kliknąć na link jeśli chcesz przedłużyć konto o kolejne 3 miesiące (masz na to 2 tygodnie) . Jeśli tego nie zrobisz, twoje konto zostanie deaktywowane. Przywrócenie danych i konta możliwe jest maksymalnie do 3 miesięcy po deaktywacji, po tym czasie wszystko zostanie usunięte.